Kokybės garantija

Gėlės internetu ir gėlių pristatymas į namus Vilniuje vykdomas šešias dienas per savaitę. Mes garantuojame kokybiškas prekes, kurias pristatys mūsų kurjeris, sutartu laiku.

Gėlių kompozicijos yra unikalios ir nepakartojamos. Jos gali nežymiai skirtis kai kuriais elementais, išoriniu vaizdu ar pakavimo elementais. Mes galime pakeisti gėlių kiekį, išvaizdą, atsižvelgiant į sezoniškumą, sandėlio likučius ir kitus faktorius, būtinai tai suderinus su užsakovu. Jei dėl kažkokios priežasties mums nepavyksta susisiekti su užsakovu, mes keičiame gėles savo nuožiūra, kad įvykdytume užsakymą laiku. Galutinis užsakymo atlikimas gali nežymiai skirtis nuo galerijos nuotraukų. Visas floristines kompozicijas mūsų floristai surenka tik iš šviežių gėlių ir daro jas taip, kad atitiktų Jums patikusią nuotrauką.

Jei puokštės kokybė Jūsų netenkina ir tam yra svarbi priežastis, mes apkeisime puokštę nemokamai. Visas pinigines išlaidas apmokėsime mes.

Atšaukiant užsakymą iki to momento kol dar nesurinkta puokštė, visus pinigus Jums grąžinsime.

Gėlės į namus ir gėlių pristatymas Vilniuje – mūsų kurjeris tai įvykdys su malonumu. Jei užsakymas vėluoja 30 minučių nuo nurodyto laiko, mes susisieksime su Jumis ir aptarsime naujas puokštės pristatymo sąlygas. Klientų pasitikėjimas – mūsų darbo pagrindas. Su kiekvienu klientu mes dirbame individualiai, gerbiame ir branginame kiekvieną žmogų.

Jūs lengvai galėsite stebėti savo užsakymą mūsų tinklapyje tiesioginiu laiku.  Arba gauti SMS apie pristatymo procesą.

Garantuojame Jums paslaugų ir prekių kokybę.