Pristatymo sąlygos

Gėlės į namus Vilniuje, gėlių pristatymas Vilniuje, o taip pat puokščių ir dovanų krepšeliai. Mes žinome kaip, perkant gėles pas mus, suteikti Jums malonumą!

PRISTATYMO DATA IR LAIKAS

Gėles pristatome tik Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 21:00 valandos.

Vasario 14d DIRBAME,PRISTATOME

Gėles galima užsakyti tą pačią dieną arba pasirūpinti iš anksto (prieš 2-3 dienas). Egzotines ir nesezonines gėles siūlome užsisakyti ne vėliau kaip prieš savaitę.

Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 13.00 val.

Datą ir laiką renkasi klientas, pildydamas užsakymą. Gėlės į namus ir gėlių pristatymas Vilniuje vykdomas geliu-pristatymas.lt – gėlių pristatymo tarnybos. Gėles pristatysime po 3-4 valandų nuo užsakymo (jeigu mokama grynais) arba mokėjimo (atsiskaitant bankiniu pavedimu) patvirtinimo.

PRISTATYMO KAINA

  • Vilniaus miestas – nemokamai
  • Vilniaus rajonas – 15 euru

GĖLIŲ PRISTATYMAS TIKSLIU LAIKU

Laikas skaičiuojamas 1 valandos tikslumu (8:00-9:00 , 10:00-11:00 ir t.t). 5 € (papildomas mokestis).

Tikslaus laiko negalime garantuoti Šv. Kalėdų, Kūčių, Naujųjų metų, Šv. Valentino, Kovo 8, Mamos ir Tėvo dienomis.

GĖLIŲ PRISTATYMAS BE GAVĖJO ADRESO – TAI ĮMANOMA !!!

Jūs nežinote gavėjo adreso? Nesijaudinkite! Praneškite mums Jo telefono numerį, vardą ir mes asmeniškai susitarsime dėl laiko ir vietos. Visa tai galite padaryti pildant užsakymą ir įrašant gavėjo telefono numerį skiltyje „Gavėjo duomenys“.

Paslauga nemokama.

ANONIMINIS GĖLIŲ PRISTATYMAS VILNIUJE

Anoniminis gėlių pristatymas Vilniuje nemokamai – paslauga tikrų siurprizų mėgėjams. Internetu užsakę šią paslaugą, galite būti ramūs – neišduosime ką pristatysime ir nuo ko, jeigu tik patys nenorėsite pasirašyti atvirutėje. Šią paslaugą galite užsisakyti pažymėję ją skiltyje „Papildomos paslaugos“.

Paslauga nemokama.

GĖLĖS Į NAMUS, DARBĄ, LIGONINĘ AR VIEŠBUTĮ

Mes pristatome gėlės ne tik namų, bet taip pat ir darbo adresu. Viešbutyje (ligoninėje) gėles pristatome į kambario (palatos) numerį, kurį nurodė klientas. Jei jūs užmiršote kambario (palatos) numerį, bet žinote įstaigos pavadinimą, to visiškai pakanka, kad įteiktume gėles tiesiai gavėjui į rankas.

Paslauga nemokama.

GAVĖJO ĮSPŪDŽIAI

Nauja paslauga, kurią galite gauti tik geliu-pristatymas.lt internetinėje parduotuvėje.

Brangus Jums žmogus aprašys savo jausmus, kuriuos patyrė gaudamas dovaną. Mes persiųsime šią brangią žinutę į Jūsų nurodytą elektroninį paštą. Paslauga negalima tik gavėjo atsisakymo atveju.

Paslauga nemokama.

Mūsų misija – padovanoti šypseną Jums ir Jūsų artimui.

 

ATASKAITA APIE UŽSAKYMĄ

Užsakymo apmokėjimo, vykdymo, ir pristatymo ataskaitą Jūs galite sekti bet kuriame savo įrenginyje, kuriame yra interneto ryšys, tiesiog suveskite vartotojo vardą ir slaptažodį. Juos gausite į savo elektroninį paštą, padarę užsakymą. Patvirtinimas apie įvykdytą užsakymą bus išsiųstas sms žinute ir į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.

Paslauga nemokama.

DĖMESIO!

Pristatymo vietoje kurjeris laukia 15 minučių. Jei gavėjo nėra, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje kur turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti puokštę, tada kurjeris atveža ją atgal į biurą.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris ar pateiktas adresas buvo nepilnas, ir neturėjome galimybės susisiekti su užsakovu. Jei gavėjo nerandame, bandome susisiekti su gavėju ir pristatyti gėles Jam tinkamu laiku, per 24 valandas nuo pirmo bandymo pristatyti, bet ne vėliau kaip iki 21 val. Nepavykus pristatyti užsakymo, Vilniuje ir jo rajone (už papildomą 15€ mokestį) gėles pristatysime kitu kliento nurodytu adresu. Jei tai nebus įmanoma, pinigai už prekes ir paslaugas grąžinami nebus. Nusiskundimai dėl kokybės iš gavėjo priimami tik prekės įteikimo metu. Jei gavėjas nenori priimti gėlių, pinigai užsakovui negražinami, bet dar tą pačią dieną už papildomą mokestį Vilniuje ir jo rajone mes Jas pristatysime ten kur Jums patogu. Jei klientas atsisako suteikti naujos informacijos apie tai kur pristatyti prekes, mes pasiliekame teisę spręsti ką su jomis daryti toliau, pinigai už paslaugas ir prekes negrąžinami.

Atsiprašome už nepatogumus. Ačiū.

KEITIMAS

Kartais mums tenka daryti gėlių sukeitimą, išsaugant puokštės išvaizdą ir kainą. Ne visos gėlės yra prieinamos šiuo momentu. Vyrauja sezoninės gėlės.

Visi gėlių keitimai puokštėse daromi suderinus su klientu. Jei gėlių keitimo metu mums nepavyktų susisiekti su užsakovu, tam kad įvykdyti užsakymą laiku, pasiliekame teisę, padaryti keitimą savo nuožiūra, gali būti nesezoninės gėlės keičiamos sezoninėmis bei skirtis gėlių atspalviai nuo matytų nuotraukoje. Nei kaina nei puokštės dydis nuo to nesikeis.

GĖLIŲ IR PUOKŠČIŲ PRISTATYMAS VILNIUJE. INTERNETINĖ GĖLIŲ PARDUOTUVĖ – JŪSŲ PATIKIMAS GĖLIŲ PRISTATYMO PARTNERIS.

Mūsų siūlomos gėlės internetu ir gėlių pristatymas Vilniuje patenkins klientą 100%!